LGS KURSLARI

LGS KURSLARI

 

Öğrencilerimizin Üniversite hazırlık sürecinde dikkate almaları gereken derslerin ağırlıklarına da ayrıca önem gösteriyoruz. Alanına göre ders dağılımı yapılan öğrencilerin takip standartları da bu yönde değişiyor. Kendisine en çok puan getirecek konuları ve dersleri danışmanları tarafından tavsiye edilen öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutmak her zaman daha kolay oluyor.


Daha kolay ve hızlı kavrayacağı konuların danışmanı tarafından yönlendirmesi ile öğrenmesi mümkün olduğu gibi üniversite hazırlık derslerine kendisi de çalışabilir. Ama unutulmamalıdır ki hem konuları hem öğrencileri tanıyan danışman eşliğinde bu sürecin profesyonel şekilde işlenmesi daha yararlı olmaktadır.


Verilen bu kadar kaliteli sistemin yanı sıra bazı derslerden eksiklerini kapatmak isteyen öğrencilerimiz birebir özel ders sistemimizden faydalanarak kendi eksiklerini hızlı bir şekilde kapatabilir ve eksik kaldığını hissettiği veya rehber öğretmeninin tespit ettiği eksikleri için o dersin öğretmeniyle düzenli bir program ile eksikliklerini kapatabilirler.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

LGS KURSLARI

Öğrencilerimizin Üniver

8 VE 12 KİŞİLİK SINIFLARDA VİP EĞİTİM

8 Kişilik Özel Sınıflarda Vİ

LİSE VE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Hayallerine sahip çıkarak

YKS - TYT - AYT KURSLARI

Öğrenciler ve veliler Ö

Yorumlar